Illustration

BAGSTON

ребрендинг

Бренд спеціалізується на роздрібній торгівлі валізами, сумками, рюкзаками та суміжною продукцією для подорожей. Являється єдиним в Україні постачальником таких брендів як CAT, National Geographic, Carlton та Jump. Крім інтернет-магазину, має мережу магазинів у Києві, Ужгороді та Чернігові.

Задача ребрендингу полягала у повній зміні логотипу, нейму та дизайну, які вже застаріли і не відображали імідж компанії, шляхом створення нового стильного та лаконічного дизайну, який би асоціювався з подорожами.
КЛІЄНТ: «Хочемо відійти від історії першої літери/цифри у кружечку, тому що живемо з подібним логотипом 4travel.ua вже досить довго. Настав час повністю змінюватися. Наш старий нейм, логотип та всі існуючі дизайни давно застаріли, і ми визнаємо це. Бажаємо нового, стильного, лаконічного. Ми хочемо асоціюватися з подорожами, але думаємо, що нам може підійти і шрифтове рішення лого, без жодних прямих асоціацій. Також хочемо наголосити на тому, що нам необхідний і повний логотип, і його скорочена версія, яку можна вписати в квадратний формат. Наприклад, раніше у нас відокремлювалася від логотипу четвірка у колі, ми її використовували як фавікон сайту та кутові лайтбокси в деяких ТРЦ».

Illustration

Всі хто багато подорожує, має свої секрети, як максимально компактно розмістити свій одяг — скрутити, скласти вдвічі, тощо

Саме таку компактність, щільність та максимальне використання простору ми відобразили у новому логотипі. У вертикальному положенні логотип також виглядає як стопка складених речей.

Illustration
Illustration

В результаті ми розробили логотип, що чудово працює як контрформа для брендування зображень, зовнішньої реклами або як самостійний елемент для нанесення на фірмову продукцію.

Illustration
Illustration
Illustration

ART DIRECTOR & DESIGNER:Oksana Chernichenko

PROJECT MANAGER:Leonid Bilchenko


CLIENT:4travel → Bagston

наступний проєкт

ua-resorts tour operator

айдентика туристичного оператора →

ua-resorts tour operator
Made with