Illustration

NEON DEMON

дизайн, неймінг, підбір палітри і кейсу

За останні кілька років, неонові відтінки стали одним з найбільш популярних трендів у світі макіяжу. Вони не тільки додають яскравості образу, але й дозволяють виражати свою індивідуальність. Неоновий макіяж став особливо популярним серед молоді, яка шукає нових способів показати свій стиль.

Illustration

Ми вирішили підтримати цей тренд та створити власну лімітовану неонову палетку для макіяжу з оригінальними кольорами та фінішами. Палетка тіней отримала назву «Neon Demon» щоб передати настрій та характер які можна створити за її допомогою.

Illustration
Illustration

Наша команда ретельно підібрала кольори для палетки, щоб вони ідеально поєднувались між собою та доповнювали один одного

Ми використали яскраві кислотні відтінки рожевого, оранжевого, жовтого та зеленого кольорів, які забезпечують насиченість та яскравість макіяжу. Але щоб палетка стала більш універсальною та зручною у використанні, ми також додали легкі сяючі відтінки, які можуть бути залучені як хайлайтери на верхній повіці, аби створити більш м'який та ніжний образ.

Illustration

Для дизайну та неймінгу палетки ми знайшли натхнення у естетиці неонових вивісок 80-х років

Друк включає неонові фарби Pantone, тому в ультрафіолеті світяться не лише рефіли з пігментами, але й окремі елементи дизайну. 

Illustration

Палетка стала беззаперечним бестселлером, і до сьогодні продовжує отримувати схвальні відгуки від користувачів.

Illustration

ART DIRECTOR & DESIGNER:Oksana Chernichenko

CREATIVE DIRECTOR:
Leonid Bilchenko

PHOTOGRAPHER:Marina Lebedieva

CLIENT:PARISA Cosmetics UKRAINE

наступний проєкт

wonderbooster instant plumping sexy lips

дизайн паковання для пламперів →

wonderbooster
Made with