Illustration

BRUNO

айдентика, дизайн паковання

Бренд презервативів, який націлений на молоду активну аудиторію, що любить розважатися. Проте інтимні відносини повинні бути не тільки приємними, але й безпечними. BRUNO пропонує надійний та ефективний засіб захисту і забезпечує найвищу якість та комфорт під час інтимних моментів.

Illustration

Ми ретельно працювали над створенням візуальної ідентичності презервативів BRUNO, яка б відображала грайливість та характер. Дизайн паковання мав бути виразним та привабливим. Продукт доступний в чотирьох варіантах для будь-яких уподобань — Classic, Super Thin, Extra Dotted і Double Surprise.

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Логотип — це чіткий з м'якими формами напис «BRUNO» з маленьким символічним краплеподібним елементом в нижній частині U. Паковання кожного з видів презервативів мають власні кольорові та графічні елементи, які відображають особливості кожного з них.Це допомагає відрізнити їх один від одного та зробити вибір ще легшим і простішим.

Illustration

Дуже тішусь, що проєкт потрапив до TOP PACKAGING PROJECTS OF 2022 — щорічної підбірки з 50-ти кращих паковань за версією Packaging of the World.

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

ART DIRECTOR & DESIGNER:Oksana Chernichenko

PROJECT MANAGER:Leonid Bilchenko


CLIENT:BRUNO condoms

наступний проєкт

neon demoneyeshadow palette

дизайн лімітованої палетки неонових тіней →

neon demon eyeshadow palette
Made with