Illustration

FERRA AROMA

айдентика, дизайн паковання

Компанія займається виробництвом 100% чистих ефірних олій виключно з натуральних інгредієнтів. Лінійка продуктів Ferra Aroma налічує 40 видів ефірних олій, які можна використовувати в різних сферах. Кожна пляшка має темний колір, що дозволяє зберігати її свіжість та захищає від впливу ультрафіолетових променів.

Illustration

Ефірні олії використовуються для косметичних процедур, догляду за шкірою та волоссям, а також в лікувальних цілях. Крім того, їх можна використовувати для ароматизації приміщень, надаючи приємний та заспокійливий аромат.

Більшість виробників натуральних олій мають деталізовані та перенавантажені інформацією етикетки і паковання

Це негативно впливає на сприйняття та впізнаваність бренду, адже зайві деталі зводять рівень усвідомлення серед споживачів до мінімуму. Крім того, поширений підхід до ранжування за кольором, часто не ефективний, особливо коли наявна лінійка продуктів налічує понад 10 позицій.

Illustration

Ми зберегли тільки найнеобхіднішу інформацію та звузили макет етикеток до максимально можливого розміру

Нашою головною метою було розробити такий дизайн паковань, який би вирізнявся з-поміж конкурентів та був помітним для споживачів. Тому ми вирішили відкинути зайву інформацію та створити мінімалістичний дизайн, який би зосереджував увагу на самому продукті та його якості. Крім того, ми застосували яскравий сигнальний жовтий колір, який чудово поєднується з коричневим кольором пляшок та вирізняє бренд серед інших виробників. Це дозволило нам створити чистий та лаконічний дизайн, який здатний зацікавити споживачів, а бренду стати впізнаваним.

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

В результаті етикетки і паковання відрізняються своєю простотою та виразністю, легко запам'ятовуються та максимально ефективно передають необхідну інформацію, чим і привертають увагу до бренду.

Illustration
Illustration

ART DIRECTOR & DESIGNER:Oksana Chernichenko

PROJECT MANAGER:Leonid Bilchenko


CLIENT:Ferra Aroma

наступний проєкт

bruno condoms

айдентика та дизайн паковання для бренду презервативів →

bruno condoms
Made with