Illustration

IQ FOOD

дизайн паковання

IQ food — виробник серії латте з органічних компонентів. В асортименті представлені такі позиції: куркума-латте, буряковий латте та латте какао-гуарану.

Illustration

Кольорове рішення відповідає смаковим особливостям кожного виду латте

Не перевантажений деталям дизайн полегшує концентрацію на потрібній інформації. Загальний підхід полягає в створенні яскравої, привабливої та соковитої упаковки, яка спонукає покупців до придбання продукту.

Illustration
Illustration
Illustration

Використання фонів в тон суперфуду, на основі якого зроблений продукт, сприяє збільшенню візуального впливу на споживача. Максимально яскраві та соковиті кольори, масивна та виразна типографіка, велике зображення суперфуду сприяють створенню чистого, але інформативного та помітного дизайну.

Illustration
Illustration
Illustration

Етикетка, яка максимально огортає форму, дозволяє створити загальний соковитий вигляд паковання, що робить його більш виразним та привабливим. Таке використання контрасту між кольором фону та крафтом підкреслює унікальність продукту. Не перевантажений деталями дизайн дає змогу легко зосередитися на необхідній інформації та створити позитивні враження про бренд у споживачів.

Illustration

ART DIRECTOR & DESIGNER:Oksana Chernichenko

PROJECT MANAGER:Leonid Bilchenko


CLIENT:IQ food

наступний проєкт

my face professionalcare line

дизайн паковання для доглядової косметики →

my face professional care line
Made with