Illustration

WILD

дизайн, неймінг, підбір відтінків і кейсу

При створенні туші WILD нашим завданням було розробити ідеальну кольорову туш для щоденного використання. Вона мала бути не лише якісною та стійкою, але також доповнювала макіяж, підкреслювала природну красу та колір очей і дозволяла легко експериментувати зі своїм образом. 

Illustration

Стоп-фактор:"кольорову туш використовую рідко, а отже вона скоріше засохне, ніж закінчиться"

Попередні дослідження показали, що кольорові туші використовують та купують значно рідше. Оскільки це не базовий продукт, на відміну від класичної чорної туші. Проте, багато хто хотів би спробувати нові відтінки. Зважаючи на це, ми підібрали менший за об'ємом та тонший в діаметрі кейс для туші. Тонка видовжена форма кейсу не дозволяє великій кількості повітря потрапляти всередину, оскільки при закриванні щіточка його витісняє. Як наслідок — сировина менше контактує з повітрям, а отже довше залишається свіжою та використовується повністю. 

Illustration

В процесі розробки, з-поміж 50 видів кольорової сировини ми відібрали максимально природну палітру з 7 оригінальних відтінків.Їх легко можна зустріти в дикій природі і вони повністю відповідають концепції та меті продукту.

Illustration

ART DIRECTOR & DESIGNER:Oksana Chernichenko

CREATIVE DIRECTOR:
Leonid Bilchenko

PHOTOGRAPHER:Marina Lebedieva

CLIENT:PARISA Cosmetics UKRAINE

наступний проєкт

molodist 49 kiff

айдентика 49-го київського міжнародного кінофестивалю →

molodist 49 kiff
Made with