Illustration

WINTER KISSES

дизайн, неймінг, підбір палітри і кейсу

Зима — це пора, коли природа підкорює своєю магією та чарівністю, окутуючи все навколо крижаною красою. Надихає на створення яскравих та незабутніх образів. Аби відзначити величність пори, ми створили лімітовані палетки для макіяжу — Winter Kisses.

Illustration

Кожна з двох палеток містить унікальні комбінації відтінків та текстур з вишуканими назвами, які відображають всю магію зимового сезону. Вони підібрані так, що дають можливість створити безліч варіантів макіяжу — від природного та ненав'язливого до ефектного та витонченого.

Illustration

FOREST TALE містить теплі відтінки, які додають затишку та тепла в зимових образах. ICE LOVE містить холодні відтінки, які нагадують про крижаний дух зими. Кожна палетка має унікальні поєднання текстур та відтінків, які можна використовувати окремо або комбінувати між собою для створення різних образів. Оформлення палеток також відображає зимову атмосферу та додає святкового настрою, тож вони можуть стати чудовим подарунком.

Illustration
Illustration

ICE LOVE — натхненна спогадами про зимові канікули, веселощі, льодові фігури та незабутні моменти проведені на снігу.

Коли холодне повітря насичене запахом цукерок, а вулиці перетворюються на справжній льодовик. Крижані візерунки заворожують та надихають на створення романтичних та святкових образів.

Illustration
Illustration
Illustration

FOREST TALE — натхненна атмосферою затишних зимових вечорів з гарячими напоями, ласощами та розвагами.

Коли сніг кружляє за вікном, а на вулиці вже темно, здається, що весь світ заснув. Але навіть у цій спокійній атмосфері можна відчути присутність свята, яке надихає на створення магічних та неймовірно сяючих образів.

Illustration
Illustration
Illustration

ART DIRECTOR & DESIGNER:Oksana Chernichenko

CREATIVE DIRECTOR:
Leonid Bilchenko

PHOTOGRAPHER:Rumyana Yaremenko

CLIENT:PARISA Cosmetics UKRAINE

наступний проєкт

ferra aroma essential oils

айдентика та паковання для ефірних олій →

ferra aroma essential oils
Made with